Kulisy Sukcesu

This is a true story
about our creative agency

Cześć! Nazywam się Angelika Wielgus-Lach. Jeśli nurtuje Cię pytanie, jak ludzie osiągają sukces, to jesteś we właściwym miejscu. Na moim kanale na YouTube, „Kulisy Sukcesu”, prowadzę fascynujące rozmowy z ludźmi, którzy osiągnęli wybitne sukcesy w różnych dziedzinach – od biznesu po sztukę.
Moi goście, w tym znane osobistości takie jak Sobiesław Zasada czy Dr Irena Eris, dzielą się swoimi inspirującymi historiami, wskazując, jak pokonali przeszkody na drodze do osiągnięcia swoich marzeń.

W „Kulisach Sukcesu” przepytuję również ekspertów i psychologów, aby odkryć tajemnice sukcesu. Poruszamy kwestie związane z psychologią sukcesu, technikami rozwoju osobistego, zdrowiem ciała i ducha, a także strategiami rozwiązywania problemów. W naszych dyskusjach wyjaśniamy, dlaczego tylko nielicznym udaje się osiągnąć sukces i jakie są tego przyczyny.

Moja kariera medialna zaczęła się w RMF MAXXX, gdzie do dziś przygotowuję i czytam serwisy informacyjne. Wcześniej pracowałam w Telewizji Kraków (TVP3 Kraków), tworząc materiały reporterskie do programu informacyjnego.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje także pracę w agencji employer brandingowej, gdzie odpowiadałam za planowanie i realizację kampanii promocyjnych różnych firm. Podczas studiów angażowałam się w organizację „Dni Kariery” – największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów, a także działalność w Międzynarodowej Organizacji Studenckiej AIESEC.

Jestem także współautorką książki „18 cudów Krakowa według młodzieży”, gdzie odpowiadałam za pozyskiwanie sponsorów i partnerów, a także za kontakty z mediami.

Zapraszam Cię do odkrywania „Kulis Sukcesu” razem ze mną. Razem możemy zgłębić tajniki osiągania celów i zrozumieć, co naprawdę stoi za sukcesem.

  • 2008   ·   Design award. Postnote web service of zinc saucier.
  • 2008   ·   Golden ticket for with label for your inspiration.
  • 2009   ·   Best web design award. Special choice of interstellar.
  • 2012   ·   Dino award for tuna can and mint green plumms.
  • 2013   ·   Energie web boosting award. Second generation.
  • 2014   ·   Cool dring package design industrial orange award.
  • 2015   ·   Peter Philips von Water people choice statue.