Kulisy Sukcesu Kobiet – Akademia Liderek

Dla kogo jest Akademia Liderek?

Masz własną firmę? Jesteś managerką lub liderką zespołu?  A może chcesz awansować na stanowisko zarządzające i nie wiesz jak do tego podejść? Konferencja Kulisy Sukcesu Kobiet – Akademia Liderek jest właśnie dla Ciebie!

Konferencja Kulisy Sukcesu Kobiet jest adresowana do kobiet, które chcą:

 • zwiększyć pewność siebie,
 • dowiedzieć się, jak inspirować i motywować zespół,
 • budować swój autorytet,
 • poznać nawyki ludzi sukcesu,
 • zarabiać więcej pieniędzy,
 • poszerzyć sieć kontaktów biznesowych (networking),
 • awansować w organizacji.

Mówiąc w skrócie: Ta konferencja jest #SpecjalnieDlaCiebie


Co da Ci udział w konferencji?

Podczas konferencji dowiesz się między innymi:

 • jak wzmocnić swoją samoocenę,
 • jak być inspirującą liderką,
 • jak zwiększyć swoją efektywność,
 • jak się prezentować, by ludzie postrzegali Cię, jako profesjonalistkę,
 • jak stworzyć dobrze prosperujący biznes

…ale co chyba najważniejsze podczas konferencji będziesz miała szansę poznać bardzo wartościowe kobiety, dzięki sesjom networkingu będzie okazja porozmawiać, wymienić się wizytówkami z prelegentami oraz innymi uczestniczkami wydarzenia.


Nasi Eksperci

Wydawca i redaktor naczelna magazynów Imperium Kobiet i Law Business Quality oraz 6 portali lifestylowych. Właścicielka Agencji PR I.D.MEDIA. Autorka i redaktorka 14 książek m.in. „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej” oraz „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet”. Organizatorka ogólnopolskich plebiscytów dla kobiet biznesu, m.in. Lwice Biznesu i Diamenty Kobiecego Biznesu. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. Wspiera kobiety z sektora MŚP. Nagrodzona licznymi nagrodami, m.in. statuetką Bizneswoman Roku 2017 przyznawaną przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej za wspieranie przedsiębiorczości kobiet. Pomysłodawczyni i Prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu oraz Akademii Świadomego Budowania Marki. Motywatorka, inspiratorka, prelegentka kobiecych konferencji. Organizatorka wielu akcji charytatywnych. Działa na rzecz samotnych matek, Fundacji Opiekuńcze Skrzydła (której jest ambasadorką) oraz Fundacji A.R.T Przeciw Przemocy.

Certyfikowany trener biznesu, mentor, twórca i koordynator „Akademii Menedżera” – innowacyjnych studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy, Toruniu i Warszawie, na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Od ponad 17 lat wspiera menedżerów, HR i działy sprzedaży w rozwoju ich kompetencji. Prowadził zaawansowane projekty szkoleniowe m.in. dla Samsung Electronics Polska, Huawei Polska, PZU oraz Banku Zachodniego WBK. Od 2007 roku jest ekspertem wielopoziomowego testu kompetencji zawodowych Master Person Analysis. Jego artykuły publikowano, a wypowiedzi cytowano w magazynach: „Sukces”, „Szef Sprzedaży”, „As Sprzedaży”, Nowa Sprzedaż” i „World Business Class Magazine”. Jest również autorem książki „Nowa psychologia zarządzania”, która ukaże się w wydawnictwie Onepress w marcu 2020 roku.

Założyciel i pomysłodawca Heksagon Group oraz twórca koncepcji sprzedaży naturalnej. Napisał wiele książek z zakresu finansów i rozwoju osobistego. Jako doświadczony przedsiębiorca, prowadzi liczne szkolenia, zarówno z zakresu rozwoju osobistego, biznesu, jak i sprzedaży. Dziś jest mistrzem samodyscypliny, szerzącym ideę „13 nawyków ludzi sukcesu” i zawsze podkreśla, że życie daje nam różne wyzwania, ale to dzięki odpowiednim nawykom, jesteśmy w stanie pokonać nawet największe bariery. Codziennie, poczynając od 2018 roku, w swoim Klubie 555 budzi tysiące ludzi do tego, aby na drodze zmiany nawyków, zmieniali swoje życie na lepsze.

Założycielka i Prezes firmy DeeZee. Stworzony przez nią w 2004 r. biznes sprzedał w ubiegłym roku buty za 110 mln zł. Dziś e-commerce DeeZee działa z powodzeniem na 6 rynkach, a buty marki można kupić w ponad 1 200 sklepach stacjonarnych Grupy CCC, od Europy po Bliski Wschód. Dominika Żak wciąż rozwija firmę, od kreowania wizerunku marki, poprzez tworzenie modowych kolekcji, aż do zwiększania zasięgów w Social Media. DeeZee to już nie tylko obuwie, pod koniec 2020 r. firma poszerzyła ofertę o odzież.


Agenda

10.00 – 10.20 Rozpoczęcie wydarzenia – Angelika Wielgus-Lach

10.20 – 11.40 Kobieta, jako liderka – Ilona Adamska

11.40 – 12.00 Networking (rozmowy, przerwa na kawę, na jedzenie)

12.00 – 12.40 Prelekcja ONLINE: 13 nawyków ludzi sukcesu – Fryderyk Karzełek

12.40 – 13.00 Networking (rozmowy, przerwa na kawę, na jedzenie)

13.00 – 14.20 Warsztat: Inteligencja emocjonalna – przewaga kobiecego biznesu? – Tomasz Gordon

14.20 – 14.40 Networking (rozmowy, przerwa na kawę, na jedzenie)

14.40 – 15.20 Historia kobiecego sukcesu – gość specjalny – Dominika Żak

15.20 Podsumowanie konferencji – losowanie nagród

*Godziny wystąpień mogą zostać zmienione.

Konferencję poprowadzi Angelika Wielgus-Lach.


W cenę biletu wchodzą:

 • udział we wszystkich szkoleniach i prelekcjach,
 • dostęp do strefy networkingowej,
 • welcome pack,
 • poczęstunek,
 • dostęp do zdjęć z konferencji po wydarzeniu.

CENA PROMOCYJNA! 449 zł 499 zł

(I pula biletów, organizatorzy mogą zmieniać cenę biletu w trakcie trwania sprzedaży)

KUP BILET


Zobacz relację z poprzedniej edycji wydarzenia, poczuj tę atmosferę!


Organizatorzy

Cześć! Nazywam się Angelika Wielgus-Lach, pracuję w radiu RMF MAXXX, gdzie przygotowuję i czytam serwisy informacyjne. Poza tym, od niedawna prowadzę kanał na YouTube Kulisy Sukcesu (przeprowadzam wywiady z ludźmi, którzy osiągnęli sukces w biznesie, ale nie tylko). Profesjonalnie zajmuję się również prowadzeniem konferencji, gal, wydarzeń firmowych, m.in. stąd inspiracja do organizacji wydarzenia Kulisy Sukcesu Kobiet.

Witaj! Nazywam się Karolina Olchawa, z wykształcenia i zamiłowania jestem programistą, a moją pasją są nowe technologie. Jako, że na co dzień pracuję w męskim środowisku szczególnie doceniam inicjatywy które pozwalają jednoczyć kobiety. Masz pytanie? Skontaktuj się ze mną poprzez mail kontakt.kulisysukcesu@gmail.com lub tel. 502 411 670.

Więcej informacji znajdziesz na naszym profilu Facebook.