Kulisy Sukcesu

Kulisy Sukcesu Angelika Wielgus-Lach

Angelika Wielgus-Lach

RMF MAXXX – pracuję w radiu, gdzie przygotowuję i czytam serwisy informacyjne

Kulisy Sukcesu – prowadzę kanał na YouTube, gdzie prowadzę wywiady z ludźmi sukcesu (osoby ze świata biznesu, ale nie tylko)

Więcej o mnie

Oferta

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić

Konferansjer

Prowadzę różnego rodzaju wydarzenia (konferencje, firmowe spotkania, gale, imprezy integracyjne).

Organizacja konferencji i eventów

Zajmuję się organizacją różnego rodzaju imprez, pomagam między innymi w znalezieniu sali, cateringu, oprawy muzycznej… Zorganizuję wydarzenie od A do Z.

Copywriting

Zajmuję się tworzeniem tekstów między innymi na strony www, czy artykułów branżowych.

Poznaj ich Kulisy Sukcesu

Na kanale Kulisy Sukcesu znajdziecie wywiady z ludźmi sukcesu. Będą to osoby ze świata biznesu, ale nie tylko. Pokazujemy, że sukces może osiągnąć każdy!

Seks przed meczem? Czym jest trening mentalny? | Kulisy Sukcesu Jakuba B. Bączka |

W tym odcinku Jakub B.Bączek opowiada o tym, jak wygląda trening mentalny, czym różni się taki trening prowadzony z osobą „z pierwszych stron gazet”, a osobą „z ulicy”. Mówi też o tym, czy przed ważnym meczem można uprawiać seks.

Jak zarabiać na nieruchomościach? Czym są flipy? | Kulisy Sukcesu Daniela Siwca |

 W tym odcinku Daniel Siwiec opowiada o tym, jak zarobił swój pierwszy milion. Mówi też na czym polega flipowanie.

Milioner przed trzydziestką | Kulisy Sukcesu Piotra Koconia |

W tym odcinku Piotrek Kocoń opowiada o początkach swojej firmy „Świat Przesyłek”. Mówi, jak zaczynał, a także o tym, z jakimi trudnościami boryka się każdego dnia prowadząc własny biznes. Opowiada o tym, co go cieszy w pracy, a także o planach na przyszłość. Zdradził, w co jakiś czas temu zainwestował pieniądze.

Jak powiedzieć komuś, że śmierdzi? | Kulisy Sukcesu Sylwii Królikowskiej |

Gościem tego odcinka jest Sylwia Królikowska, psycholog, trener biznesu, nazywana też nianią dla menedżerów. Sylwia opowiada o tym, jak radzić sobie z opinią innych (ma na to ciekawą receptę :)). Mówi też, w jaki sposób najlepiej się motywować do działania. Jeśli jesteście osobami, które wiele rzeczy do zrobienia odkładają “na później” – to dowiecie się, jak to zmienić.

Jeśli tak się czujesz, to koniecznie rzuć pracę | Kulisy Sukcesu Jacka Walkiewicza |

W tym odcinku Jacek Walkiewicz podpowiada, jak znaleźć idealne dla siebie zajęcie i jak rozwiązywać konflikty. Radzi też, co zrobić, by zachować dystans między pracą, a życiem rodzinnym. Mówi, kiedy przeświadczenie o zmianie pracy jest słuszne. Zdradza też receptę na długowieczność

Milioner z wielkim sercem | Kulisy Sukcesu Rafała Sonika |

W tym odcinku Rafał Sonik opowiada o początkach swojej biznesowej kariery. To on wprowadził do Polski McDonalda czy stacje BP. W wywiadzie zdradza też “przepis” na zarządzanie ludźmi. Dowiecie się też, jak wygląda Rajd Dakar, czego brakuje zawodnikom podczas zmagań na pustyni, co się je na Dakarze, a także ile osób pracuje podczas rajdu w jego zespole. Czasu wolnego ma niewiele, ale mimo tego angażuje się też w działalność na rzecz innych.

Triggo S.A. Rafał Budweil: „Tracimy zbyt dużo czasu stojąc w korkach”. Samochód na aplikację.

W tym odcinku Rafał Budweil opowiada o polskim, elektrycznym pojeździe, który wkrótce pojawi się na drogach – Triggo. Mówi o pracy nad wynalazkiem, który łączy cechy motocykla i samochodu. Dowiecie się, też co zrobić, gdy macie ciekawy pomysł i nie chcecie, by ktoś Wam go „sprzątnął sprzed nosa” (będzie mowa o rejestrowaniu patentów). Popytamy też o poziom motoryzacji w Polsce i na świecie oraz o jej przyszłość.

Alex Barszczewski, międzynarodowy negocjator radzi, jak negocjować podwyżkę

W tym odcinku Alex Barszczewski opowiada o początkach swojej biznesowej kariery. Zaczynał, jako sprzedawca gazet, teraz jest międzynarodowym negocjatorem. Jeśli planowaliście iść do szefa w sprawie podwyżki – to koniecznie zobaczcie ten odcinek! Alex podpowiada też między innymi, jak przekłuć porażkę w sukces.
Pracuje tylko 50 dni w ciągu roku. Jak sam mówi – ma dobre życie! 

Bartek Burek z “jakdojade” radzi, jak stworzyć aplikację

W tym odcinku Bartek Burek opowiada o sukcesie aplikacji – jakdojade. Mówi, jak wygląda praca nad stworzeniem apki, opowiada o pozyskaniu pieniędzy z Unii Europejskiej, a także o plusach i minusach posiadania inwestora przy realizacji projektu. Podpowiada też, co zrobić, gdy ma się pomysł na stworzenie aplikacji. Bartek opowiada o konkurencji jakdojade, którą aplikacja zostawia daleko w tyle.

Bartek Ostałowski, jedyny na świecie drifter bez rąk – Niepełnosprawność to nie koniec świata | #1

Nie ma rzeczy niemożliwych, o tym przekonacie się w tym odcinku.
Bartek Ostałowski, jedyny na świecie drifter bez rąk opowie, jak “podniósł się” po wypadku, w wyniku którego amputowano mu dwie ręce. Powie też, jak radzi sobie z codziennością oraz jak walczy z trudnościami. Poza tym, w tej części wywiadu będzie mówił o jednej ze swoich pasji, jaką jest malarstwo.

Bartek Ostałowski – Skąd wziąć pieniądze na marzenia? | #2

W tym odcinku swoim samochodem przewiezie nas Bartek Ostałowski. Podpytamy, ile czasu zajęło mu dojście do pełnej sprawności za kierownicą po wypadku, w wyniku którego amputowano mu ręce. Sprawdzimy też, czy motosport jest drogą dyscypliną i zapytamy, w jaki sposób zawodnicy pozyskują sponsorów .

Pierwszy milion jaki zarobiłem to milion długu – Rahim Blak | #1

Człowiek orkiestra – Rahim Blak – przedsiębiorca, twórca giełdy marek osobistych, założyciel click community – agencji social media, współzałożyciel systemu edrone opowiada o swoich biznesowych doświadczeniach. Podpowiada, w jakie branże warto zainwestować, by odnieść sukces. Mówi też, jacy ludzie jego zdaniem “wygrywają”. W tej części mówi też, na czym polega turkusowe zarządzanie oraz jak można inwestować w ludzi.

Demaskujemy media społecznościowe – Facebook, Instagram, LinkedIn | #2

Dobry hasztag, to znaczy jaki? W jakich godzinach najlepiej tworzyć posty, jak je robić? Czy lepiej postować z telefonu, czy z komputera?
Facebook, Instagram, LinkedIn – Rahim Blak demaskuje media społecznościowe.

Wieża z rysunków, gablota ze starymi telefonami – tak w skrócie wygląda biuro absolwenta ASP | #3

A w tym odcinku zabieramy Was na przechadzkę po biurze Rahima Blaka. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda biuro absolwenta ASP, to koniecznie odpalcie tę część

Na czym polega metoda małych kroków – Kaizen, czy kobieta w biznesie może być kobieca? – Aneta Wątor

Na czym polega metoda Kaizen? W tym odcinku Aneta Wątor omówi kilka z 10ciu zasad Kaizen. Motywacja, działanie, sukces, ciągłe udoskonalanie, metoda małych kroków – są to bardzo ważne aspekty przy okazji metodyki Kaizen. Podpytamy też, jak poprawić efektywność oraz jak z efektami pracować w zespole. Kobieta w biznesie, siła kobiet, relacje kobieta-mężczyzna – o tym też będzie mowa.

Jak stworzyć opłacalny biznes online, bez czego nie można zaistnieć w eCommerce? – Cezary Kożon

W tym odcinku Cezary Kożon, właściciel firmy fast white cat – demaskuje eCommerce. Dowiecie się co trzeba zrobić, by rozpocząć swoją przygodę z handlem w Internecie i bez czego nie uda się przetrwać Waszym biznesom online. Będzie też mowa o przyszłości eCommerce, a także pod lupę weźmiemy porzucone koszyki w sieci. Podpytamy, co jest powodem oraz jak temu zapobiegać. Jak wyglądają zakupy i handel w Internecie?

Jak radzić sobie z toksycznymi współpracownikami? – Tomasz Gordon

Jakimi cechami charakteryzują się ludzie, którzy odnoszą sukces? Jak radzić sobie z “trudnymi” współpracownikami, a także z toksycznym szefem? Jak się motywować? Między innymi na te pytania w najnowszym odcinku odpowie Tomasz Gordon. Będzie też o inteligencji emocjonalnej.
Odcinek był nagrywany w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Jak wprowadzić zagraniczną markę na polski rynek? – Agnieszka Pala-Jasikowska

Jak się puka do drzwi giganta? Jacy ludzie odnoszą sukces? Kiedy zdecydować się na zmianę pracy? Między innymi na te pytania odpowie Agnieszka Pala-Jasikowska, która wprowadziła do Polski, ale też na inne rynki – markę TOUS.

Jak wyglądają wielomiliardowe interesy w biednym kraju? – Zbigniew Wawrzyniak

Tym razem obieramy kierunek Bangladesz!
Nowy wywiad na kanale Kulisy Sukcesu
Nasz rozmówca pracuje dla największych polskich i światowych marek odzieżowych. Zbigniew Wawrzyniak, polski inżynier włókiennik zdecydował się na pracę w jednym z najbiedniejszych państw Azji.
Dowiecie się między innymi, jak wygląda praca w fabrykach, ile zarabiają ludzie oraz jakie życie prowadzą. W jakich warunkach powstają ubrania? Jak wygląda dzień pracy w fabryce? Sen – czy jest na niego czas? Czy jest to rzeczywiście praca 24h? Bieda, bogactwo – jak wygląda życie w Azji?

Jak zostać dziennikarzem? Jak wygląda praca w radiu? – Przemysław Skowron z RMF FM

Jak zostać dziennikarzem? Czy trzeba skończyć dziennikarstwo? Jak wygląda praca radiowca? Czym można zajmować się w radio? Jak zainteresować słuchacza, czy w czasie prowadzenia audycji dziennikarzom towarzyszy trema? Na te i więcej pytań odpowiedzi udziela w najnowszym odcinku na kanale Kulisy Sukcesu – Przemek Skowron z RMF FM, dziennikarz z krwi i kości

Co zrobić, by mieć pracę marzeń? Jak rozmawiać, by osiągnąć swój cel? – Anna Urbańska

Dlaczego z niektórymi dogadujemy się bardzo dobrze, a z innymi ciągle się kłócimy? Jak rozmawiać, by osiągnąć swój cel? Jaka powinna być Wasza praca marzeń? Inny współpracownik – Wasz wróg, czy przyjaciel? Jak się zachowywać, kiedy rzucają Wam kłody pod nogi, jak radzić sobie z problemami? Porażki – jak sobie z nimi radzić? Jak pracować nad własną samooceną? Charakter, a mózg – czy to się z sobą wiąże?
Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie, gdy dowiecie się, jaki kolor ma Wasz mózg, i jaki kolor ma mózg Waszego rozmówcy
A o tym przekonacie się, gdy zobaczycie wywiad z Anną Urbańską, neurocoachem.

Jak swoim strojem zbudować autorytet? – Mariola Boczar

Jak stworzyć profesjonalny wizerunek? Jak strój wpływa na odbiór naszej osoby przez innych? Jak poszczególnymi częściami garderoby można budować autorytet? Marynarka, spódnica, buty na wysokim obcasie – czy tymi częściami garderoby zrobisz dobre pierwsze wrażenie? Na te i wiele więcej pytań odnośnie stroju odpowiada Mariola Boczar, stylistka, współpracująca między innymi ze stacją telewizyjną TVN.

Jak rozreklamować swoją markę online? – Joanna Ceplin

Tym razem gościem kanału Kulisy Sukcesu jest Joanna Ceplin, która podpowie jak “zabłysnąć” w sieci. Pod lupę weźmiemy media społecznościowe. Podpowie też, czy warto zainwestować w płatną reklamę, a także, jak stworzyć ciekawy post. Podpytamy również, jak targetować treści i jak często postować na Facebooku. Sprawdzimy, czy warto zainwestować w płatną reklamę. Mówiąc w skrócie zapytamy, jak budować markę online.

Jak stworzyć startup, który okaże się sukcesem? – Agnieszka Maciejowska, Evenea.pl

Agnieszka Maciejowska stworzyła jedną z najpopularniejszych platform do sprzedaży biletów online – Evenea.pl. W tym odcinku podpowie, jak stworzyć startup, gdzie szukać pieniędzy na realizację swoich pomysłów. Podpytamy też, jak wyglądały prace nad serwisem Evenea. Na tym jednak nie koniec, zapraszam do oglądania wywiadu.

Jak zarobić ponad 2 mln zł w jeden dzień? – Maciej Aniserowicz

Tym razem na kanale Kulisy Sukcesu wywiad z Maćkiem Aniserowiczem. Powie Wam, jak zarobić szybką kasę w jeden dzień. Ten młody milioner wypuścił swoje szkolenie online i zarobił w ciągu 24 h ponad 2 mln zł. Zapytamy, z jakich narzędzi promocji korzystał. Podpytamy też, co zrobić, by być dobrym programistą i jak zrobić biznes, który okaże się strzałem w dziesiątkę. Tę rozmowę możecie potraktować, jako pewnego rodzaju poradnik.

Sprzątał siłownie, teraz zarabia miliony – Łukasz Dojka

Łukasz Dojka – przedsiębiorca, biznesmen, sportowiec, założyciel sieci Xtreme Fitness Gyms. W tym odcinku milioner opowiada o swojej historii sukcesu. Zaczynał od sprzątania siłowni za granicą, teraz jest właścicielem sieci klubów fitness.
Poza sukcesami w branży fitness, odnosi sukcesy i prowadzi też inne biznesy (między innymi ma: agencję marketingową, agencję nieruchomości, firmę księgowo-finansową, firmę budowlaną).
W tym odcinku powie, jak to się stało, że mu się udało:) Pokaże też swój samochód – Porsche. W tym odcinku na kanale Kulisy Sukcesu powie Wam również, jak wygląda jego dzień oraz jakimi zasadami kieruje się w życiu.

Biznes vs koronawirus – Anna Konopa Setup.pl

Firmy działające w branży eCommerce w czasie pandemii koronawirusa nie notują strat, wręcz przeciwnie. Podpytamy Annę Konopę, właścicielkę agencji Setup.pl, zajmującą się między innymi sprzedażą na zagranicznych marketplacach różnych produktów, jakie artykuły najchętniej teraz kupujemy. Spytamy też, czego w czasie epidemii obawiają się osoby działające w branży e-handlu. Zapytamy, czy zagraniczne platformy pomagają, czy utrudniają życie sprzedawcom w tym czasie. Setup.pl & ecommercenews.pl

O koronawirusie, biznesie, problemach i kobietach – Paulina Smaszcz- Kurzajewska

Jak nie dać się zmanipulować innym, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie? – na te pytania w najnowszym wywiadzie odpowie Paulina Smaszcz- Kurzajewska – dziennikarka, szkoleniowiec. Będzie też mowa o podnoszeniu poczucia własnej wartości i o tym, jak kobiety są przedstawiane w reklamach. Oczywiście też podpytamy o to, jak radzić sobie w czasie pandemii koronawirusa.

Seks przed meczem? Czym jest trening mentalny? | Kulisy Sukcesu Jakuba B. Bączka |

W tym odcinku Jakub B.Bączek opowiada o tym, jak wygląda trening mentalny, czym różni się taki trening prowadzony z osobą „z pierwszych stron gazet”, a osobą „z ulicy”. Mówi też o tym, czy przed ważnym meczem można uprawiać seks.

Jakie straty w obliczu kryzysu notują galerie handlowe, siłownie, eCommerce? – Sonik, Dojka, Kocoń

Jak koronawirus wpłynął na wielkie biznesy? Czy uda się przedsiębiorcom odbudować, to o co dbali latami? Czy każda branża notuje straty? Między innymi o tym jest mowa w tym odcinku na kanale Kulisy Sukcesu. Porozmawiamy o tym z trzeba biznesmenami: Rafałem Sonikiem, Łukaszem Dojką, Piotrem Koconiem.

Jak motywować się do pracy z domu (pracy zdalnej)?- Gordon, Królikowska, Boczar, Pala-Jasikowska

Tym razem wywiad online z udziałem czterech rozmówców – Sylwia Królikowska (psycholog, “niania menedżerów”), Agnieszka Pala-Jasikowska (szefowa TOUS Polska), Mariola Boczar (stylistka), Tomasz Gordon (trener biznesu, wykładowca akademicki).
Popytamy między innymi o sposoby motywacji, o to jak praca zdalna wpływa na ludzi, jak dbać o swój wygląd pracując z domu.
Będzie też o konferencji Kulisy Sukcesu Kobiet adresowanej do pań, które chcą budować swoją markę osobistą.

Światowej klasy modelka, 22-letnia milionerka, wygrała Ameryka Express – Karolina Pisarek

Podpytam finalistkę Top Model, jak to się stało, że jest teraz najbardziej rozchwytywaną modelką na świecie. Pochodząca ze Szczecinka – Karolina Pisarek przedstawi plusy i minusy życia modelki. Dowiecie się między innymi, na jakie zarobki może liczyć -jedyna Polka na liście 100 najpiękniejszych twarzy świata.

Dwudniowa kampania modelki może być warta miliony – Małgorzata Leitner

Jak stworzyć swoją szkołę modelek? Ile zarabia modelka i kto może “wejść w ten świat”? Jak się pracuje w zespole złożonym z samych kobiet? Jak wygląda dzień w szkole modelek? Między innymi o tym opowie Małgorzata Leitner, właścicielka agencji modelek i gwiazd.

Zarabia miliony, teraz chce zostać szefem – Sandra Kubicka

W wieku 13 lat rozpoczęła międzynarodową karierę modelki. Tym razem na kanale Kulisy Sukcesu rozmowa z Sandrą Kubicką. Podczas przejażdżki po Krakowie będzie szczerze o karierze, chorobie i planach na przyszłość. Zachęcam do wysłuchania i zobaczenia wywiadu

Woził krzesła Polonezem, teraz zatrudnia około 7 tys. osób, ma biura w 16 krajach – Adam Krzanowski

Adam Krzanowski – na początku woził krzesła Polonezem🚗, teraz jego firma jest liderem na europejskim rynku mebli biurowych – Nowy Styl. Zatrudnia około 7 tysięcy osób, ma biura w 16 krajach 📢. Podpytamy między innymi o początki jego działalności, o problemy z jakimi się spotykał. Zapytamy, jak skalować biznes i o to, jak się pracuje z rodziną. Sprawdzimy też, kto zdaniem jednego z najbogatszych Polaków może prowadzić własną firmę.

Zbudował firmę warta 1 mld dolarów – Dawid Zieliński

Polska ma nowego miliardera. To twórca Columbus Energy – Dawid Zieliński, z którym porozmawiamy miedzy innymi właśnie o jego drodze “na szczyt”. Podpytamy, jak wyglądały jego pierwsze biznesy (już mogę zdradzić, że każdy zakończył się porażką), będziemy też rozmawiać o zasadach, którymi kieruje się w prowadzeniu własnej firmy.

Jak myślą bogaci ludzie? – Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz – tym razem ta kobieta petarda jest gościem najnowszego wywiadu na kanale Kulisy Sukcesu. Będzie mowa między innymi o ruchu, który stworzyła – Era Nowych Kobiet . Porozmawiamy też o kobietach, o jej marce modowej La Mania, a także o życiu u boku najbogatszego Polaka – Jana Kulczyka

Jedna z najbogatszych Polek – Dr Irena Eris

Jest jedną z najbogatszych kobiet w kraju. Tym razem na kanale Kulisy Sukcesu rozmowa z dr Ireną Eris. 38 lat temu stworzyła własną markę kosmetyków, teraz jest to potężne imperium z Centrum Naukowo-Badawczym, instytutami kosmetycznymi i luksusowymi hotelami SPA. Jej produkty sprzedawane są w ponad 50 krajach. Stworzona przez nią marka – Dr Irena Eris, jako jedyna polska marka została przyjęta do stowarzyszenia najbardziej luksusowych brandów, wśród których znajdują się m.in.: Chanel, Dior czy Louis Vuitton.

Powrót głosu nawigacji Google – Jarosław Juszkiewicz

Tym razem na kanale Kulisy Sukcesu pojawił się wywiad z Jarosławem Juszkiewiczem.
Jest on właścicielem jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce – zwłaszcza kierowcom jest on dobrze znany. Pan Jarosław Juszkiewicz jest głosem nawigacji Google Maps oraz Yanosika. Podpytamy, jak pracować na swoim głosem, gdzie się udać, jeśli chcemy zostać lektorem. Będzie też o wyzwaniach zawodowych pana Jarosława.

Jedna z najbardziej znanych polskich youtuberek – Red Lipstick Monster

Ewa Grzelakowska–Kostoglu, czyli Red Lipstick Monster – tym razem jest gościem rozmowy na kanale Kulisy Sukcesu. Polska youtuberka, wizażystka i kosmetolożka, która zyskała rozpoznawalność dzięki prowadzeniu kanału na YouTube, na którym prezentuje poradniki związane z urodą.  Podpytamy, jak wyglądały jej początki, sprawdzimy kto stoi za jej sukcesem. Będzie też mowa o zdrowym stylu życia, który Ewa zaczęła praktykować. Sprawdzimy też, jakie hobby ma Red Lipstick Monster

MACIEJ ORŁOŚ – Dlaczego ODSZEDŁ z TVP? Jak radzić sobie ze stresem? KANAŁ YOUTUBE vs. TELEWIZJA

Tym razem na kanale Kulisy Sukcesu na YouTube Maciej Orłoś, którego pewnie większość z Was oglądała przez lata w roli gospodarza programu Teleekspress. Podpytam między innymi, czy nie brakuje mu pracy w telewizji, czym się teraz zajmuje (YouTube)? Z tego odcinka dowiecie się też, jak radzić sobie z tremą, jak pracować z pasją i jak pokochać swoją pracę.

Obejrzyj pozostałe odcinki i nie zapomnij zasubskrybować kanału

Na kanale „Kulisy Sukcesu” znajdziecie wywiady z ludźmi sukcesu. Przepytuję milionerów, miliarderów i gwiazdy showbiznesu

Pokażemy, że sukces może osiągnąć każdy. Można to zrobić mimo przeciwności losu, jakie spotykają nas każdego dnia. Wielu mówi, że bez znajomości nic się nie zrobi! To nieprawda! Można w życiu „wspiąć się naprawdę wysoko”, jeśli ma się plan na siebie i systematycznie się dąży do osiągnięcia celu. Bywa też tak, że jest to czasem kwestia przypadku.

Mam opowiedzieć o Twoim sukcesie? 

Skontaktuj się ze mną!

Konferencja 17.06.2023 | Kraków

Partnerstwo w BIZNESIE – Diamenty Europy

Partnerstwo w biznesie – tym razem ten temat zostanie wzięty na tapet podczas kongresu. Czy znalezienie odpowiedniego partnera na życie na wpływ na prowadzenie biznesu? W jaki sposób wspierać swoją „drugą połówkę” w dążeniach zawodowych? Jakim partnerem, czy partnerką nie być? Podczas wydarzenia na ten temat wypowiedzą się zarówno eksperci, jak i praktycy biznesu.

Więcej informacji

Skontaktuj się ze mną!

[mesmerize_contact_form shortcode=”contact-form-7 id="77" title="Formularz 1"”]

Referencje

Co inni mówią o mojej pracy?

Angelika jest bardzo utalentowaną konferansjerką, świetnie poprowadziła event. Jest bardzo profesjonalna w tym co robi, ale potrafi też rozbawić publiczność. Kolejna konferencja, tylko z Angeliką w roli prowadzącej.

Anna Konopa

CEO Setup.pl

Angelika jest absolwentką Krakowskiej Akademii Samorządności. Zawsze aktywna, ambitna, dobrze przygotowana do realizacji zadań. W ramach programu aktywizacji społecznej młodzieży „Młody Kraków” realizowała projekty społeczne, prowadziła, jako konferansjerka: piknik dla dzieci, uroczystą galę z rozdaniem nagród w Urzędzie Miasta Krakowa oraz bal dla młodzieży. Profesjonalnie, z energią i polotem.

Tomasz Talaczyński

Koordynator Krakowskiej Akademii Samorządności

Angelikę można krótko określić, jako pełen profesjonalizmu wulkan energii. Jest osobą otwartą na ludzi, pełną pasji, a jednocześnie bardzo zorganizowaną i sumienną, trzymającą pod kontrolą przebieg całego eventu. Ponadto, swoją osobowością i pozytywną energią zjednuje sobie ludzi i zachęca do współpracy.

Marcin Cejmer

Dyrektor handlowy Świat Przesyłek

Angelika i jej sceniczna charyzma malowały emocjami ducha naszej imprezy otwarcia. Najlepszy Konferansjer – polecamy z całego serca!

Karolina i Krzysztof Potoczni

Ovoville

Szybka i poprawna redakcja tekstów oraz copywriting, dzięki temu spora oszczędność czasu dla mnie. Angelika jest również profesjonalnym lektorem podcastów z bardzo wyraźną i przyjemną dykcją. Współpraca z Angeliką, to świetna opcja dla zagranicznych firm i mediów na polskim rynku.

Nikolaj Schlickewitz

ecommercenews.pl