Kulisy Sukcesu

Zaufali mi

Współpracuję z różnymi firmami na różnych płaszczyznach – wywiady sponsorowane na YouTube, prowadzenie różnego rodzaju imprez, filmy reklamowe dla firm, szkolenia, po reklamę na Instagramie. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem wspólnych działań – daj znać!

Angelika Wielgus – Lach wielokrotnie była zapraszana do prowadzenia uroczystych wydarzeń w ramach realizowanego przez Urząd Miasta Krakowa programu „Młody Kraków”. Połączenie profesjonalnego przygotowania i wdzięku, który nadaje prowadzonym przez nią uroczystościom odrobinę potrzebnej lekkości, to znak firmowy konferansjerki. Jak to robi? Rzecz chyba w tym, że Angelika dba, by każdy element jej pracy, polegającej na organizacji i „zarządzaniu” słowem, był zawsze na czas, w tempie i dobrej językowej oprawie.

Tomasz Talaczyński, pracownik samorządowy, Urząd Miasta Krakowa

Polecam Angelikę jako konferansjerkę. Od pierwszych chwil na scenie łapie świetny kontakt z publicznością, potrafi płynnie przeprowadzić audytorium przez wydarzenie. Naprawdę w tym co robi jest bardzo profesjonalna, więc myślę, że jej kurs dotyczący wystąpień publicznych będzie kopalnią wiedzy na ten temat. Angelika prowadziła dla mnie wydarzenie z udziałem między innymi Michaela Tracyego (syna Briana Tracyego) i profesora Jerzego Bralczyka.

Kamil Romel-Sambor, Prezes Zarządu Brian Tracy International

Doświadczona i elokwentna, Angelika Wielgus-Lach zawsze działa z uśmiechem i profesjonalizmem, zapewniając płynność współpracy i gotowość na wszelkie wyzwania. Skuteczna w komunikacji z biznesem i optymalizacji procesów, zdobywa entuzjastyczne opinie za swoją zdolność nawiązywania kontaktu z widownią. Jej umiejętność radzenia sobie z trudnościami oszczędza czas i pieniądze, czyniąc ją idealnym wyborem na konferansjera zdolnego do pracy w każdej branży.

Anna Konopa, CEO Setup.pl

Współpraca z Panią Angeliką i Jej zespołem związana z otwarciem Pasieki Charytatywnej była dla nas czystą przyjemnością. Zaangażowanie, pełen profesjonalizm i przygotowanie na najwyższym poziomie – to tylko niektóre z cech, dzięki którym Pani Angelika idealnie sprawdziła się w roli prowadzącej wydarzenie. Jako grupa łysoń z pewnością wrócimy do tej współpracy, a innym zdecydowanie polecamy współpracę z Panią Angeliką Wielgus-Lach.

Agnieszka Zasada, Koordynator ds. komunikacji i PR Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Łysoń Sp. z o.o.

Gorąco polecamy współpracę z Panią Angeliką Wielgus-Lach wszystkim, którzy poszukują profesjonalizmu, kreatywności oraz zaangażowania w realizacji spotów i materiałów video. Zrealizowany przez Panią Angelikę spot dla naszej Kampanii Społecznej „Podziękuj Pszczole” spełnił nasze oczekiwania i idealnie wpisał się w potrzeby kampanii.

Barbara Łysoń, Prezes Fundacji Apikultura

Angelika niejednokrotnie udowodniła na konferencjach swoich oraz tych, gdzie była w roli konferansjerki, że scena to jej żywioł! Z naszym Stowarzyszeniem współpracowała w ramach 2. Kongresu Krakowskich Przedsiębiorców, który odbył się 2 marca 2024 roku. Angelika z łatwością przejmuje uwagę uczestników oraz przeprowadza przez poszczególne części wydarzenia. Profesjonalnie podchodzi do wyznaczonych zadań. Wykazuje się inicjatywą i zaangażowaniem. Zdecydowanie polecamy współpracę z Angeliką Wielgus-Lach. Małgorzata Amarjan, Koordynatorka Kongresu Krakowskich Przedsiębiorców